Najlepsze sposoby na zarabianie pieniędzy grając w pokera w kasynach online

Poker występuje w wielu wariantach o bardzo różnych zasadach i poziomach trudności. Jeśli chcesz zarabiać pieniądze grając w pokera online , musisz mieć dobry poziom pokera lub przynajmniej znać podstawy, i nie mówimy tu tylko o Texas Hold’Em, który jest najbardziej znanym i najłatwiejszym wariantem. Musisz mieć solidne podstawy w odmianach pokera, aby być lepszym od gracza, który gra tylko dla adrenaliny, jaką zapewnia ta gra, i tak naprawdę nie znając zasad. Zapoznaj się z wariantami pokera i poznaj ich podstawy:

  • Texas Hold’em
  • karaibski poker stud
  • Joker w pokera
  • Podwójny Hold’em
  • Omaha

To odróżni Cię od zwykłego gracza, ponieważ w rzeczywistości wielu pokerzystów jest niedoświadczonych, a zatem złych graczy szukających tylko adrenaliny i łatwych wygranych. Zarabianie pieniędzy w pokerze wymaga wewnętrznej dyscypliny i nauki. W Internecie jest mnóstwo darmowych kursów i książek, które pomogą Ci zdobyć dobre podstawy do gry w pokera.

Odróżnij klasycznego pokera od pokera online

Istnieje duża różnica między pokerem w kasynach stacjonarnych a pokerem online. Najczęściej w kasynach online będziesz grać sam przeciwko komputerowi, ale są też pokoje na żywo, w których możesz grać przeciwko innym ludziom. Czas na zastanowienie się nad rozdaniem jest ograniczony, rebuy jest automatyczny (automatyczne odkładanie pieniędzy na stół, gdy spadniesz poniżej 100 blindów) i inne. Interakcje społeczne są również znacznie ograniczone, w przeciwieństwie do kasyn naziemnych; dlatego blefowanie, trash talk i inne techniki, o których wiadomo, że są przydatne do udawania dobrego gracza, nie pomogą ci. Musisz skupić się na swojej grze i technice oraz zapoznać się z tymi aspektami pokera online.

Graj na poziomie, który jest w Twoim stanie

W zależności od twojego poziomu pokera i znaczenia twoich zasobów finansowych, masz dostęp do różnych stołów do gry w pokera. Możesz zacząć od małych stołów, takich jak NL2 (tj. blindy 0,01/0,02 € i maksymalne wpisowe w wysokości 2 €). Te stoły będą Ci odpowiadać, jeśli ledwo znasz zasady gry, ale wygrane, które osiągniesz, będą niskie: nazywa się to rack. Jeśli jednak opanowałeś już pokera, możesz grać przy stołach NL10 lub NL25. Te stoły zapewniają poważniejszą grę ze znacznie wyższymi wypłatami. Są jeszcze ciekawsze stoły z finansowego punktu widzenia, jak NL200 czy nawet NL500, ale wszystko zależy od własnych środków i wtedy środki finansowe nie zawsze są gwarancją dobrego poziomu gry.

Weź udział w zawodach pokerowych

Kasyna online często organizują turnieje dla swoich graczy. Podstawowe stawki za udział w tych turniejach są często niskie (około stu euro), ale z drugiej strony nagrody do wygrania często przekraczają milion. Udział w tych turniejach jest zatem dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy. Pamiętaj, że poziom gry ma być wyższy w turniejach i zawodach, ale nadal masz szansę odejść z dużymi wygranymi.